Світ навиворіт з Дмитром Комаровим / 1 – 7 сезон

Світ навиворіт з Дмитром Комаровим 1 сезон В’єтнам

Світ навиворіт з Дмитром Комаровим 2 сезон Африка

Світ навиворіт з Дмитром Комаровим 3 сезон Камбоджа

Світ навиворіт з Дмитром Комаровим 4 сезон Індія

Світ навиворіт з Дмитром Комаровим 5 сезон Індонезія

Світ навиворіт з Дмитром Комаровим 6 сезон Латинська Америка

Світ навиворіт з Дмитром Комаровим 7 сезон Болівія

Жанр
телепрограма про подорожі
Режисер (и)
дмитрий Комаров
Оператор (и)
Андрій Поливаний (1 сезон), Олександр Дмитрієв (2-7 сезони)
Сценарист (и)
дмитрий Комаров
Ведучий (е)
дмитрий Комаров
Країна виробництва
Прапор Ukraine.svg Україна
Мова
Російська, українська
Кількість сезонів
7
Кількість випусків
100

«Світ навиворіт» – українська телепередача подорожей на каналі 1+1, авторський проект журналіста Дмітрія Комарова. В ефірі з 11 грудня 2010 року[1].

У проекті «Світ навиворіт» Комаров — керівник, автор, ведучий, режисер, сценарист і т. д. Знімальна група складається з двох людей.

« В цьому проекті ви не побачите банальних розповідей про визначні туристичні пам’ятки, описані в кожному путівнику. У кадрі тільки справжня екзотика і погляд на країну зсередини. У своїх телеподорожах Комаров не сторонній спостерігач – він завжди повноправний учасник подій, – сайт каналу 1+1

Кожен сезон «Світу навиворіт» – це серія програм, присвячених одній країні. Комаров «полює» на ексклюзив – живе у хижах разом з дикими племенами, бере участь у екзотичних обрядах, словом, показує місця, не зіпсовані цивілізацією.

Знімальна група «Світу навиворіт» надзвичайно мобільна, адже складається всього з двох людей – ведучого Дмітрія Комарова та оператора Олександра Дмитрієва.

Подорож однією країною триває по кілька місяців. За цей час українці знімають близько 300 годин, а то й більше, відео. Доки журналіст і оператор знаходяться в чужій країні – зйомки щодня. І жодних вихідних. А робочий день починається о п’ятій-шостій годині ранку. Щоразу подорожі передує ретельна підготовка. Це пов’язано не тільки з оформленням документів (усі країни мають свої правила щодо перебування іноземних журналістів). Найголовніше, як розповідає Комаров, заздалегідь проштудіювати весь доступний матеріал про країну.

Цікаві факти
Подорож Комарова по Індії була внесена до “Книги рекордів України” як максимальний пробіг “своїм ходом” по цій країні за мінімальний термін – 20 000 кілометрів за 90 днів.
У В’єтнамі чаклун племені зао всерйоз намагався видати доньку заміж за Дмітрія Комарова. Єдина його умова – журналіст має назавжди оселитися у племені або хоча б у Ханої.
На Новий рік у Кенії Комаров навчив вождя племені масаі готувати олів’є.
Часто знімальна група «Світу на виворіт» працює під охороною. В Африці їй довелося втікати від племені, озброєного автоматами Калашникова. В Індії – захищатися від агресивного натовпу, розлюченого тим, що українці безкоштовно знімають на березі річки Ганг.
Ще до появи проекту «Світ навиворіт» Комаров самостійно об’їздив більше 20 країн.
В Камбоджі «Світ навиворіт» змусив тікати врозсип ціле плем’я, де ніколи не бачили білих людей.
Дмітрій Комаров – професійний фотограф. Виставки його робіт неодноразово проходили в Києві та інших містах України.

Нагороди
Премія «Фаворит телепреси-2012» (найкраща програма за підсумками глядацького голосування).

About Admin