Сайти пошуку роботи в Польщі

Pracuj.pl

http://www.pracuj.pl/

Один з найбільших сайтів про роботу і кар’єру в Польщі з сучасним і динамічним дизайном і величезною кількістю цікавих функцій. Особливо зручною роботу з сайтом робить система спливаючих підказок. У той же час рерсус доступний тільки польською мовою.

Крім пошуку вакансій, на Pracuj.pl працює калькулятор зарплат і бонусів залежно від професії, регіону, досвіду роботи та інших параметрів (про калькуляторах зарплат в інших країнах ми вже писали раніше). Інші корисні сервіси – калькулятор брутто-нетто зарплат у Польщі, тести професійних компетенцій і 100 зразків CV польською мовою.

Praca.pl
http://www.praca.pl/

У Praca.pl менше інтерактивних сервісів і функцій в порівнянні з Pracuj.pl, але явним плюсом є наявність англійській версії. Правда, статті про кар’єру, поради та консультації доступні тільки польською.

Adzuna.pl
http://www.adzuna.pl/

Хорошим рішенням проблеми пошуку вакансій може стати підписка на агрегатор вакансій, наприклад, Adzuna. Сервіс збирає оголошення про вакансії практично зі всього польського інтернету, тому немає потреби підписуватися на кожен сайт окремо. Паралельно з пошуком вакансій агрегатор видає середню ринкову зарплату для кожної професії. Є непоганий блог про кар’єру і пошуку роботи.

Jobs.pl
http://www.jobs.pl/

Ще один ресурс, за яким є сенс стежити, тим більше що сайт доступний і англійською мовою (хоча і в урізаної версії). Додаткові плюси – рубрика про ярмарках вакансій та HR-заходах у Польщі і великий розділ про трудовому праві Польщі. Jobs.pl також володіє сайтом http://www.karieramanagera.pl/ – це спеціалізований ресурс для менеджерів.

Isivi.pl
https://isivi.pl

Isivi працює по “просунутої” системі: на початку роботи з ресурсом від вас вимагається заповнити якомога більше даних про себе, а потім вже сайт буде сам підбирати найбільш підходящі для вас вакансії. Увійти в систему можна як створивши новий акаунт, так і з посощью існуючого аккаунта в Google+ або Facebook.

Спеціалізовані сайти пошуку роботи в Польщі
http://pracait.com/, http://www.scigani.pl/, http://www.itkontrakt.pl/, http://4programmers.net/Praca – вакансії в сфері IT
http://mamstartup.pl/praca – вакансії в стартапах
http://praca.dlastudenta.pl/, http://www.pracadlastudenta.pl/ – вакансії для студентів
http://www.portal-medica.pl/, http://www.mp.pl/praca, https://konsylium24.pl/praca – вакансії для медиків
http://www.karierawfinansach.pl/ – вакансії для фінансистів і бухгалтерів
http://www.wirtualnemedia.pl/praca – вакансії в сфері цифрових медіа

About Admin

2 thoughts on “Сайти пошуку роботи в Польщі

  1. Ahaa, its good conversation about this article here at
    this weblog, I have read all that, so at this time me also commenting here.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *